Cumhuriyet Cad. Paşaalanı Mah. No:186 KARESİ / BALIKESİR
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00 / Cumartesi :08:30 - 15:00
Cumhuriyet Cad. Paşaalanı Mah. No:186 KARESİ / BALIKESİR
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00 / Cumartesi :08:30 - 15:00
HAKKIMIZDA
KALİTELİ VE DİNAMİK ELEKTRİK MALZEMELERİ

Elektrik Piyasası Kanunu kapsamında ülkemizde elektrik malzemesi toptan ve perakende satışı yapmak üzere 2014 yılında Balıkesir ili Karesi İlçesinde Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak kurulmuş, serbest elektrik piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır. Firmamızın en büyük hedefi, kurulduğu günden beri sektörde kaliteli ürün satmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Her geçen gün daha da mükemmele giden iş yapma stilimiz ile müşterilerin daha önce yaşadığı sorunları çözmek firmamızın hedeflerinden biridir. Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile kusursuz hizmet politikasını ilke edinen “Balıkesir MİO Elektrik” kurulduğu günden bu yana toptan elektrik malzemesi satıcıları arasında yerini korumaktadır. Çalıştığımız ve iletişimde bulunduğumuz tüm iş ortaklarımız tarafından doğru, güvenilir ve istikrarlı bir kurum olmayı başarmıştır.

MİSYONUMUZ
Nitelikli ve Rekabetçi bir Elektrik Şirketiyiz

Elektrik malzemesi toptan ve perakende satışı alanında; Balıkesir içi ve Türkiye’nin diğer illerindeki müşterilerimize kaliteli ve güvenilir elektrik ürünleri ile rekabetçi tavrını sürdürerek müşterilerine gurur ile çözüm sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Bizi Tercih Etmeniz Gereken Nedenler
Kuruluşumuzun amacını yerine getirerek, profesyonel ve dinamik kadromuz ile ülke genelinde müşterilerimizin değerlerini koruyan, rekabetçi gücü ile tercih edilen, güven duyulan elektrik firması olmak.

Elektrik Malzemelerine İhtiyacınız mı var?

Donanımlı stoklarımız ve 24 saat içerisinde Acil ürün temini için müşterilerimize gururla sunarız. Elektrik malzemeleri temini için arayın!

Balıkesir Mio Elektrik